Ceslovas Lesevicius

Prisijungė: 2017-03-15
Statusas: Privatus asmuo
Šalis Lietuva
Miestas Kaunas
Adresas Kestucio 7-2
Mobilus 867149516

Reklama

Veiklos aprašymas „Plokštelių parduotuvė“ Kaune siūlo Jums bene didžiausią vinilinių ir šelako plokštelių pasirinkimą. Melomanus pradžiuginsime įvairių atlikėjų ir skirtingų muzikos stilių įrašais iš daugybės pasaulio šalių. Parduotuvės lentynose muzikos mylėtojai ras ne tik didelį vinilinių plokštelių pasirinkimą (7‘‘ ir 12‘‘ singlų), bet galės įsigyti įrašų ir kitais formatais: kompaktinėse plokštelėse, garsajuostėse (audiokasetėse), taip pat koncertų DVD plokštelėse. Prekiaujame ir naujais, ir įrašais iš „antrų rankų“. Teikiame vinilinių plokštelių plovimo paslaugas su Okki Nokki plovimo mašina. Galime pasiūlyti Jums įvairių plokštelių priežiūros priemonių (valiklių, kempinėlių ir t.t.).

Visus muzikos įrašus galėsite paklausyti ir įvertinti prieš pirkdami. Pas mus galėsite rasti ir labai retų egzempliorių! Stengsimės įgyvendinti visų melomanų poreikius – jei nerasite reikiamo įrašo, yra galimybė juos užsakyti. Visa tai norime Jums pasiūlyti už patraukliausią kainą su galimybe derėtis!

Skelbimai (1)

 • 85
  Ploksteles,CD; DVD
  „Plokštelių parduotuvė“ Kaune siūlo Jums bene didžiausią vinilinių ir šelako plokštelių pasirinkimą. Melomanus pradžiugi...
  Kaina: 1.00 €
  Kaunas
   Prieš 3 m. 
  85
  Kita

Reklama