Ploksteles,CD; DVD

Veiksmas: Parduoda
Būklė: Naudota
Kiekis: virs 28 000
Kaina: 1.00 €
Paskelbta: 2017-03-15
Atnaujinta: 2019-03-08
Skelbimo ID: 490
Peržiūros: 85
Ploksteles,CD; DVD
Ploksteles,CD; DVD
„Plokštelių parduotuvė“ Kaune siūlo Jums bene didžiausią vinilinių ir šelako plokštelių pasirinkimą. Melomanus pradžiuginsime įvairių atlikėjų ir skirtingų muzikos stilių įrašais iš daugybės pasaulio šalių. Parduotuvės lentynose muzikos mylėtojai ras ne tik didelį vinilinių plokštelių pasirinkimą (7‘‘ ir 12‘‘ singlų), bet galės įsigyti įrašų ir kitais formatais: kompaktinėse plokštelėse, garsajuostėse (audiokasetėse), taip pat koncertų DVD plokštelėse. Prekiaujame ir naujais, ir įrašais iš „antrų rankų“. Teikiame vinilinių plokštelių plovimo paslaugas su Okki Nokki plovimo mašina. Galime pasiūlyti Jums įvairių plokštelių priežiūros priemonių (valiklių, kempinėlių ir t.t.).

Visus muzikos įrašus galėsite paklausyti ir įvertinti prieš pirkdami. Pas mus galėsite rasti ir labai retų egzempliorių! Stengsimės įgyvendinti visų melomanų poreikius – jei nerasite reikiamo įrašo, yra galimybė juos užsakyti. Visa tai norime Jums pasiūlyti už patraukliausią kainą su galimybe derėtis!
Kaina: 1.00 €
Rezultatas 0 bals.

Reklama

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, veikiantis vietos mastu arba mokėdami per PayPal
  • Niekada nemokėkite per Western Union, Moneygram ar kitas anonimines apmokėjimo tarnybas
  • Nepirkite ir neparduokite už savo šalies ribų. Nepriimkite kasos čekius iš už jūsų šalies
  • Ši svetainė yra niekada nedalyvauja sandėriuose ir netvarko apmokėjimų, pristatymo, neužtikrina operacijų, neteikia sąlyginių įsipareigojimų paslaugų ir nesiūlo "pirkėjo apsaugos" ar "pardavėjo sertifikatų"