Informacija

Apie projektą

ELEKTRONIX.LT portalas skirtas elektronikos prekių, buitinės technikos, garso ir vaizdo aparatūros, kompiuterinės technikos, išmaniųjų įrenginių, namų inžinerinių sistemų bei robotų vartotojams.

Siūlome modernią ir patogią internetinę platformą skelbimų talpinimui bei prekių ir paslaugų reklamai. Mūsų tikslas ir noras yra suburti į vieną bendruomenę visus portalo vartotojus - pirkėjus, pardavėjus, gamintojus bei paslaugų teikėjus.

Skelbimai

Kviečiame privačius asmenis ir įmones nemokamai talpinti skelbimus apie parduodamas prekes bei teikiamas paslaugas. Prekių skelbimai galioja 6 mėn., o paslaugų skelbimų galiojimas neribotas.

Registruotiems vartotojams suteikiamas viešojo profilio puslapis bei patogūs skelbimų administravimo įrankiai.

Premium skelbimas

Kas yra Premium skelbimas? Premium skelbimas - tai skelbimo iškėlimo į sąrašo pradžią ir Premium skelbimų puslapį, paslauga. Jūsų skelbimas bus nemokamai talpinamas Premium pozicijoje 30 d. laikotarpiu. Pasiūlymas galioja tik registruotiems vartotojams ir tik vienam skelbimui.

Įmonių katalogas

Kaip patekti į įmonių katalogą? Užsiregistruokite mūsų tinklalapyje savo įmonės vardu ir įdėkite bent vieną skelbimą.

Po jūsų registracijos, mes nemokamai sukursime ir patalpinsime įmonių katalogo puslapyje jūsų verslo kortelę su nuorodomis: į jūsų tinklalapį bei viešąjį vartotojo profilį. Jūsų veikla turėtų atitikti tinklalapio temą.

Reklama

Kiekvienai naujai įmonių kataloge registruotai įmonei 1 mėn. laikotarpiui suteikiamas nemokamas reklamos plotas. Galite pasirinkti standartinio 300x250 px ar 728x90 px dydžio reklaminį skydelį arba atskirai susitarti dėl didesnio reklamos ploto.

Pasibaigus 1 mėn. laikotarpiui jūs galėsite atsisakyti šios paslaugos arba sudaryti naują, mokamą reklamos užsakymo sutartį. Reklaminį skydelį pateikia klientas arba jį pagaminame mes už sutartinę kainą. Patalpinti galime tiek jūsų pateiktą reklaminį skydelį, tiek atsiųstą reklaminio skydelio kodą.

Autorių teisės

Kas yra autorių teisės? Autorių teisės – tai apsaugos, teikiamos autorystės originaliems darbams, įskaitant literatūros, dramos, grafikos ir audiovizualinius kūrinius, forma. „Autorių teisės“ tiesiogine prasme reiškia teisę kopijuoti, tačiau dabar tai išskirtinės teisės, pagal įstatymus suteikiamos autorių teisių savininkams, siekiant apsaugoti jų darbus.

ELEKTRONIX.LT esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai išimtine teise priklauso jų savininkams. Išimtines autoriaus teises saugo Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti taikytini teisės aktai.

Be mūsų raštiško sutikimo griežtai draudžiama ELEKTRONIX.LT svetainėje pateiktą informaciją pilnai arba dalimis platinti tinklalapiuose ar kitose tradicinėse žiniasklaidos priemonėse. Dėl medžiagos panaudojimo galimybės kreipkitės į mus el. paštu arba susisiekite telefonu.

Kontaktai

Susisiekite su mumis arba tel: +370 67846740 (Lietuva).

Reklama

Sony OLED A1
Lenovo Yoga
Sennheiser Momentum